jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۰۹۵ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

منابع خبری از ورود نیروهای سعودی به بحرین دو روز مانده به قرائت حکم آیت‌الله عیسی‌قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور خبر دادند.

طبق این گزارش، ورود نیروها و جنگ‌افزارهای سعودی از طریق پل ملک فهد به بحرین مشاهده شده است.دولت بحرین که قرار بود 24 اسفند حکم آیت‌الله عیسی‌قاسم به اتهام واهی پولشویی را صادر کند بار دیگر تحت فشار افکار عمومی این کشور مجبور به عقب‌نشینی شد و محاکمه وی را به روز 7 می ‌(17 اردیبهشت) موکول کرد. این در حالی است که نیروهای ارتش عربستان در قالب نیروهای «سپر جزیره» در سال 2011 نیز برای کمک به آل خلیفه برای سرکوب اعتراضات و انقلاب مردمی وارد بحرین شده بودند./ المنار

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر