گراز در وزارت کشور! +عکس

سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود.
کد خبر: ۱۰۱۸۸۶۲
گراز در وزارت کشور! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود.

فردی دقایقی پیش برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد و گفت: به نام «گراز» آمده ام.


وی ادامه داد: ایران 5 سال دیگر تبدیل به کویر می شود؛ اگر تایید شوم برای جلوگیری از این اتفاق برنامه دارم.

مخالف سرسخت برجام وارد وزارت کشور شد

همچنین فردی با شعار «استقلال» وارد ستاد انتخابات کشور شد و در پاسخ به سوالی در خصوص برجام گفت: اصولا هیچ اعتقادی به برجام ندارم و نمی خواهم حتی یک کلمه راجع به آن صحبت کنم.

امکان ترور من وجود دارد

مردی اهل شهرستان لاهیجان نیز با تحصیلات فوق لیسانس تربیت بدنی به ستاد انتخابات وزارت کشور آمد و گفت: با توجه به شرایط حساس منطقه، ایران به رئیس جمهوری جنگ طلب نیازمند است و من همان فرد مورد نظر هستم.

وی ادامه داد: اگر تایید صلاحیت شوم و مردم به من رای دهند، انتقام پدرم را از ترامپ می گیرم.وی در خاتمه افزود: امکان ترور من وجود دارد.

شعار ندارم اما برنامه زیاد دارم

فردی 47 ساله وارد وزارت کشور شد و هدف خود را از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری، خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: شعار خاصی ندارم اما اگر تایید شوم برنامه های زیادی دارم تا نفت را خوب مدیریت کرده و مشکلات را حل کنم.

ماده 35 قانون انتخابات ریاست جمهوری تصریح دارد که انتخاب شوندگان هنگام ثبت نام باید دارای این شرایط باشند: رجال مذهبی، سیاسی - ایرانی‌الاصل- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران- مدیر و مدبر- دارای حسن سابقه و امانت و تقوی- مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور.

با وجود تصریح قانون در رابطه با شرایط ثبت‌نام کنندگان اما بسیاری از افراد که از شراط فوق‌الذکر تنها تابعیتش را دارا می‌باشند سودای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری و کسب شهرت از این طریق می‌کنند و اندکی موجبات دردسر سیستم انتخاباتی را فراهم می آورند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
تعدادی از بیماران روان پریش مانند بیماران دو قطبی و خود شیفته و نمایشی برای ثبت نام می روند و سپس سوژه تمسخر می شوند كاش ترتیبی داده می شد تا از ورود چنین افرادی به مراكز تصمیم گیری جلوگیری شود
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
و این نمایش و بازی همچنان ادامه دارد..
نرم افزار موبایل
-
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
بعضی مواقع هنگ میكنم،این افرادباچه تدبیرودرایتی كام بمیدانی به این بزرگی مینهد،درحالیكه درامور شخصی خویش وزندگییش وامونده.،
پ
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
واقعا بعضی ها چی می گن ؟ كمدین هستن ! !
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
دوست عزیر مشكل این افراد نیستند . مشكل سیستم انتخاباتی و حزبی ماست . اگر احزاب رسمی داشتیم از قبل نماینده آنها معرفی می شد و همه او را می شناختند . ضمنا تعداد شركت كنندگان حداكثر ده نفر میشد . اما افراد شناخته شده ودارای سابقه .
امید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
واقعان مسخرست با این جور ثبت نام ها همه دنیا به ما میخندن و به تمسخر میگیرند...

نیازمندی ها