jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۷۷۶۰   ۱۲ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۳

پلیس مکزیک اعلام کرد که در منطقه ساحلی وراکروس این کشور جسد ۱۱ نفر که پس از اعمال شکنجه کشته شده اند را پیدا کرده است.

کشف ۱۱ جسد در مکزیک

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، پلیس مکزیک اعلام کرد که در منطقه ساحلی وراکروس واقع در شرق این کشور جسد ۱۱ نفر شامل ۹ مرد و ۲ زن که پس از اعمال شکنجه کشته شده اند را پیدا کرده است.

«میگلوئل انگل یونس» استاندار وراکروس نیز طی سخنانی این واقعه را بربریت دانسته و گفت که علت این واقعه می تواند درگیری میان گروه های قاچاق مواد مخدر باشد.

به گفته وی، این اجساد در کنار یک اتومبیل سرقتی پیدا شده اند. یونس درباره اسامی گروه های مسبب این واقعه اطلاعات نداد و اظهار داشت که ۷۰ در صد جنایت ها در وراکروس در نتیجه وقوع درگیری میان گروه های سازمان یافته جرم و جنایت رخ می دهد.

بر اساس گزارش رسانه های مکزیک کنار این اجساد نوشته «اگر جنگ می خواهید بفرمایید جنگ» دیده شده است. در نتیجه حوادث خشونت بار و درگیری میان گروه های قاچاق مواد مخدر در مکزیک سالانه ده ها نفر جان خود را از دست می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر