سخنگوی کمیسیون تلفیق در گفتگو با جام جم آنلاین خبر داد:

کلیات بودجه 96 با رأی بالا به تصویب رسید

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد:

۱۱ دی؛ بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۶

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ از بررسی کلیات لایحه بودجه در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
کد خبر: ۹۸۴۲۹۶
۱۱ دی؛ بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۶

به گزارش جام جم آنلاین، محمد مهدی مفتح در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه اعضا و هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 96 تعیین شده است، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده قرار است شنبه 11 دی کلیات لایحه بودجه 96 در کمیسیون بررسی شود.

وی با بیان اینکه در جلسه گذشته کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 بخشی از آئین‌نامه داخلی کمیسیون تصویب شد، گفت: در جلسه آتی کمیسیون بندهای باقی مانده از آئین‌نامه داخلی نیز بررسی می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 ادامه داد: با تصمیم هیئت رئیسه مجلس قرار شده روزهای شنبه و چهارشنبه مجلس دو شیفته باشد تا کمیسیون تلفیق بودجه 96 تشکیل جلسه داده و مواد لایحه بودجه 96 را بررسی کنند.

مفتح با اشاره به جلسه اخیر هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 96، خاطر نشان کرد: در جلسه اخیرهیئت رئیسه کمیسیون مقرر شد این لایحه در 30 جلسه فشرده برررسی شود.

وی با بیان اینکه با اتمام بررسی برنامه ششم در صحن علنی مجلس جهت‌گیری کمیسیون تلفیق بودجه نیز مشخص خواهد شد،گفت: بررسی لایحه بودجه به صورت موازی با برنامه ششم آغاز می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 96 کل کشوربا بیان اینکه قطعا اسناد بالادستی همچون برنامه ششم در لایحه بودجه سال 96 لحاظ می شود، اظهار کرد: به همین دلیل به هیئت رئیسه مجلس پیشنهاد داده‌ایم تا اعضای کمیسیون تلفیق بودجه در زمان بررسی لایحه برنامه ششم در صحن علنی حضور داشته باشند تا تغییرات در برنامه را در بودجه لحاظ کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها