jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۷۳۲۹   ۲۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پنجشنبه به هنگام بازی تیم‌های ملی ایران و پاپوا گینه‌نو (که با برد 8 بر یک تیم ملی فوتبال ایران تمام شد)، بارانی باریدن گرفت که بیشتر به سیل شبیه بود.

بارانی‌ که البته برای مردم کوالالامپور، چندان عجیب و غریب نبود؛ اما ما به بازی در این هوا چندان عادت نداریم. دیداری که قرار است روز سه‌شنبه برگزار کنیم، حساس‌ترین بازی ما در پایان دیدارهای رفت مقدماتی جام جهانی در گروه اول قاره آسیاست. دیداری که می‌دانیم باید در برابر سوریه فیزیکی و ناشناخته انجام شود و 3 امتیازش از هر چیزی برای ما مهمتر است. اما اگر قرار باشد روز سه‌شنبه هم چنین بارانی ببارد، تکلیف چیست؟ امیدواریم بازیکنان ما با روحیه تطابق‌پذیری بالایی که دارند، این مشکل را هم حل کنند و سه‌شنبه دیداری بی‌نقص از آنها ببینیم مثل بازی با ازبکستان وکره جنوبی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر