jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۲۲۴۰ ۲۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پیغام کی‌روش به جواد نکونام

قـرارداد ببند و بعد بیـا!

جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی از سفر به ایتالیا بازماند. او به اردوی ایران ملحق شد و قرار بود همراه بازیکنان به شهر فلورانس برود، ولی در لحظه آخر نتوانست همراه با ملی‌پوش‌ها عازم این کشور شود. دلیل اصلی این اتفاق، آماده نشدن ویزای سفر به ایتالیا بود. نکونام در این باره به روزنامه جام‌جم توضیح می‌دهد: متاسفانه ویزای اقامت من در اسپانیا چند روز قبل تمام شد. وقتی ویزای اقامت دارم، نیازی به گرفتن ویزای شینگن نیست. متوجه نشده بودم ویزایم تمام شده و وقتی برای گرفتن شینگن اقدام کردم، کمی دیر شده بود. به همین دلیل از سفر به ایتالیا بازماندم ولی امیدوارم با حل مشکلم، بتوانم به اردوی تیم ملی ملحق شوم.

البته شنیده‌های موثق حکایت از آن دارد که لغو سفر نکونام به ایتالیا یک دلیل محکم دیگر هم دارد. چندی قبل جام‌جم در گزارشی نوشت، کارلوس کی‌روش به تمام اعضای کادر فنی ایران اولتیماتوم داده در صورتی که قرارداد خود را پیش از سفر به ایتالیا امضا نکنند، بهتر است در اردوی تیم ملی حاضر نباشند. گویا این هم یکی از دلایل مهم لغو سفر نکونام به ایتالیا بوده است. قرارداد نکونام تا این لحظه امضا نشده است. هر چند او با فدراسیون فوتبال به توافق رسیده و دو طرف راغب به این همکاری هستند، اما نکونام قرار دادی نبسته است. گویا روز جمعه هم کی‌روش به نکونام پیغام داده که پس از امضای قرارداد در اردوی تیم ملی حاضر شود. در این شرایط به احتمال فراوان فدراسیون بسرعت اقدامات لازم را انجام می‌دهد تا قرارداد نکونام و افشین پیروانی به امضا برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر