برنامه «خوشا شیراز» جمعه 22 مرداد مهمان لادن مستوفی و امیرحسین آرمان بازیگران سریال «پریا» بود که این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
کد خبر: ۹۳۱۸۰۱
داستان «پریا» برایم جذاب بود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، علی ضیاء، مجری «خوشا شیراز» در این برنامه که همزمان از شبکه استانی فارس و شبکه پنج سیما پخش می‌شود، درباره «پریا» و داستان آن با بازیگران گفت‌وگو کرد.

لادن مستوفی درباره حضور خود در سریال «پریا» یادآور شد: آخرین تجربه تلویزیونی من سریال «خانه‌ای در تاریکی» باز هم با اسماعیل عفیفه تهیه‌کننده بود. بعد از آن جز یک تله‌تئاتر دیگر با تلویزیون کار نکردم، چراکه دوست ندارم در یک قالب تلویزیونی یا حتی تئاتری و سینمایی جا بیفتم بلکه می‌خواهم با فاصله باشد. در این چند سال آقای عفیفه از من در کارهای دیگری هم دعوت کرد که نتوانستم در آنها حضور داشته باشم.

وی درباره فیلمنامه «پریا» توضیح داد: هسته اصلی این داستان برای من خیلی خوب و جذاب بود؛ این‌که طرح داستان عاشقانه و در زمینه ایدز است. البته قرار بود با یک‌سری ایده‌آل‌ها و پارامترهایی که برای کیفیت کار خوب است پیش برویم، بخشی اجرا شد و بخشی هم محقق نشد. البته خیلی ساده‌انگارانه است که فکر کنید به صددرصد آنچه پیش‌بینی می‌کنید، برسید و حتی اگر به 70 درصد هم نزدیک شوید، خوب است.

مستوفی در پایان گفت: «پریا» در مجموع تجربه بسیار خوبی برای من بود؛ از کارگردان صمیمی و همراه پروژه گرفته تا همکاران در این کار همه خوب بودند.

سریال «پریا» این شب‌ها به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها