jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۱۳۹۸   ۲۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پیدا شدن جسد‌های آهک ریخته شده دو کودک آبادانی در حیاط خانه پدربزرگ، معمای پیچیده‌ای را پیش روی ماموران قرار داد.

اوایل هفته مردی در تماس با پلیس 110 شهرآبادان از ماجرای ناپدید شدن دو بچه‌اش در روستای خضرنبی خبر داد. در ادامه تیمی از ماموران با مراجعه به این روستا برای تحقیقات ابتدایی وارد عمل شدند.

پدر 37 ساله که هنتوش نام دارد، به ماموران گفت: چندی پیش پدرم با وجود مخالفت‌های ما با زن دیگری ازدواج کرد و از همان زمان اختلافات بین من و پدرم شروع شد تا حدی که چندبار با هم درگیر شدیم. عصر چهارشنبه 13 مرداد، دخترم فاطمه هفت ساله همراه برادر کوچکش احمد چهار ساله برای بازی با دوستانشان به منطقه قدمگاه رفتند اما پس از چند ساعت وقتی بچه‌هایم به خانه بازنگشتند، نگران شده و با مراجعه به محل بازی فرزندانم متوجه ناپدید شدن آنها شدم.

این پدر نگران ادامه داد: سراغ همبازی‌های بچه‌هایم رفتم اما هیچ‌کس آنها را ندیده بود و احتمال می‌دهم پدرم برای انتقام‌گیری از من، بچه‌هایم را ربوده است.

ماموران روز شنبه 16 مرداد به خانه پدربزرگ خانواده رفته و پس از بررسی دقیق خانه، وی را دستگیر کردند اما او منکر اطلاع از سرنوشت نوه‌هایش شد.

بامداد چهارشنبه 20 مرداد زن اول پدربزرگ خانواده سرنخ هولناکی را پیش‌روی ماموران قرار داد. او در حیاط خانه پتویی خونین پیدا کرده و در میان آن با استخوان‌های انسان روبه‌رو شد و موضوع را به پلیس اطلاع داد. بررسی‌های ابتدایی نشان از آن داشت که عاملان جنایت با ریختن آهک روی این اجساد، قصد داشته‌اند سرنخ‌های پلیس را از بین ببرند.

بنا به گزارش رکنا، بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور داد تا استخوان‌های کشف شده به پزشکی قانونی منتقل شود تا با آزمایش‌های DNA مشخص شود این استخوان‌ها متعلق به این دو کودک است یا نه؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر