تور کنسرت‌های کیهان کلهر با همراهی گروه جاده ابریشم از اواسط مردادماه در ایالات مختلف آمریکا برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۲۷۰۳۴
کیهان کلهر  به آمریکا می‌رود

به گزارش جام جم نوا کیهان کلهر آهنگساز و نوازنده ساز کمانچه بار خود را برای برگزاری تور جدید کنسرت گروه "جاده ابریشم" و همنوازی با یویومای چینی در ایالات مختلف آمریکا بست.

این کنسرت در ایالات ماساچوست، پنسیلوانیا، ویرجینیا، اوهایو، ایندیانا، ایلینوی و کالیفرنیا از اواسط تا روز پایانی مردادماه و مصادف با ماه اوت میلادی برگزار خواهد شد.

در این تور، کیهان کلهر یکشنبه 17 مردادماه در لنوکس، سه‌شنبه 19 مردادماه در کنت اسکوئر، چهارشنبه 20 مردادماه در سلبیویل، پنجشنبه 21 مردادماه در ویه‌نا، شنبه 23 مردادماه در کلیولند، دوشنبه 25 مردادماه در ایندیاناپلیس، سه‌شنبه 26 مردادماه در هایلند، پنج‌شنبه 28 مردادماه در برکلی، جمعه 29 مردادماه در شهر سونوما و یکشنبه 31 مردادماه در لس‌آنجلس به روی صحنه خواهد رفت.

گروه جاده ابریشم در سال 1999 به سرپرستی یویوما بهترین و معروف‌ترین ویلون‌سل‌نواز دنیا و با عضوهای مختلفی از مجامع بین‌المللی تأسیس شده و دارای سه عضو ایرانی، کیهان کلهر (نوازنده کمانچه)، سیامک آقایی (نوازنده سنتور) و سیامک جهانگیری (نوازنده نی) است. کیهان کلهر علاوه بر نوازندگی کمانچه، یکی از آهنگسازان پروژه جاده ابریشم است. او تاکنون چهار ‌بار به خاطر آلبوم‌های "غزل ۴"، "فریاد"، "بی‌ تو به سر نمی‌شود" و "آوازهای سرور و صلح"، کاندیدای دریافت جایزه گرمی شده است.

کیهان کلهر در بهار سال جاری تور کنسرت‌های داخلی خود را با گروه "راح روح" در شهرهای مختلف کشور پهن کرد که در این بین، لغو کنسرت‌های او در نیشابور به دستور دادستان شهر، سر و صدای فراوانی به راه انداخت. این نوازنده جهانی همچنین پس از سال‌ها، در هفته اول خردادماه طی دو شب همراه گروه خود در تالار وحدت به روی صحنه رفت که همه بلیت‌های این کنسرت در عرض چند ساعت به فروش رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها