jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۱۹۴۸۳   ۱۵ تير ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۹

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۰۱ واحد رشد کرد.

شاخص بورس ۱۰۱ واحد رشد کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۸۲۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۱۹ میلیارد تومان در ۵۶ هزار نوبت مورد داد و ستد قرار گرفت.

شاخص بورس با ثبت افزایش ۱۰۱ واحد در ارتفاع ۷۴ هزار و ۴۹ واحد قرار گرفت. شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبت و متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۳۷ واحد، کل (هموزن) ۲۱ واحد، قیمت (هموزن) ۱۷ واحد، آزاد شناور ۸۵ واحد و شاخص بازار اول ۳۷ و شاخص بازار دوم ۴۲۴ واحد رشد کردند.

در بازارهای فرابورس ایران نیز با معامله ۲۴۵ میلیون ورقه به ارزش ۱۰۹ میلیارد تومان در ۱۹ هزار نوبت، آیفکس ۲.۴ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۷۸۳ واحد قرار گرفت.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر