jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۹۵۰۴   ۱۱ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۷

جنجال حرف های نویدکیا در برنامه نود هفته گذشته همچنان ادامه دارد.

نویدکیا اخراج نشده است

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روزنامه جام جم ، اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: محرم هنوز اخراج نشده و در جلسه ای که تا پایان هفته برگزار می کنیم تکلیف وی مشخص می شود. تا این لحظه نه در حوزه فنی و نه در حوزه مدیریتی تصمیمی درباره هیچ بازیکنی نگرفته ایم و این قضیه به جلسه ای که با کادر فنی و اعضای هیات مدیره داریم موکول می شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان این که لیست خریدمان با جذب سه بازیکن دیگر تکمیل می شود اظهار کرد: مذاکرات نهایی با نظر ویسی بعد از جلسه با وی مشخص می شود.

وی درباره جذب دروازه بان جدید برای سپاهان گفت: در مذاکره با یک گزینه به توافق اولیه رسیده ایم اما هنوز این مساله قطعی نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر