jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۸۱۲۰ ۰۶ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

گزارش جام‌جم از پرفروش‌های سینما در گفت‌وگو با مدیر پردیس‌های سینمایی پایتخت

«رسوایی» در جنوب، «دزدی» در شمال

در حالی به آخر هفته نزدیک می‌شویم که یکی از تفریحات مردم در پایان هفته رفتن به سینماست. با توجه به نوسانی که اکران نوروزی داشت و خبرهای مختلف و گاه متضادی که درباره پایان اکران برخی فیلم‌ها که به کف فروش رسیده بودند در رسانه‌ها منتشر شد، تصمیم گرفتیم تا با یک تیر دو نشان بزنیم و در گفت‌وگو با مدیران سینماها و پردیس‌های سینمایی از چهار نقطه مختلف پایتخت هم یک ذائقه سنجی درباره علاقه مردم به فیلم‌ها داشته باشیم و هم ببینیم چه فیلم‌هایی را خود سینماداران به عنوان فیلم پرفروش و در حال اکران برای آخر هفته پیشنهاد می‌کنند. مدیران چهار پردیس سینمایی راگا، زندگی، ماندانا و ملت در گفت‌وگو با جام‌جم سه فیلم پرفروش این روزهایشان را به ترتیب اعلام کردند که به معرفی اجمالی آنها می‌پردازیم ...

پردیس راگا

1ـ رسوایی 2

2ـ یک دزدی عاشقانه

3ـ خنده‌های آتوسا

پردیس زندگی

1ـ اژدها وارد می‌شود

2ـ رسوایی 2

3ـ یک دزدی عاشقانه

پردیس ملت

1ـ اژدها وارد می‌شود

2ـ مرگ ماهی

3ـ یک دزدی عاشقانه

پردیس ماندانا

1ـ رسوایی 2

2ـ یک دزدی عاشقانه

3ـ مرگ ماهی

یک دزدی عاشقانه

کارگردان: امیرشهاب رضویان

بازیگران: مهدی هاشمی، فرهاد آئیش، لوون هفتوان، لادن مستوفی، امیرحسین رستمی و ...

خلاصه فیلم: دو دزد پیر کهنه‌کار، پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند. به امید دریافت سهمشان از آخرین دزدی به سراغ زنی که همدستشان بوده می‌روند، اما زن پول‌ها را برای بازی در یک فیلم هزینه کرده و پیرمردها علی‌رغم میل‌شان دوباره مجبور به دزدی می‌شوند، در حالی که شرایط در سال‌هایی که ایشان در زندان بوده‌اند تغییر کرده و ابزارهای الکترونیک مانع موفقیت آنها می‌شود ...

مرگ ماهی

کارگردان: روح‌الله حجازی

بازیگران: نیکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، پانته‌آ بهرام، ریما رامین‌فر، بابک کریمی و ...

خلاصه داستان: مادری در روزهای پایانی عمر خود، به خدمتکارش سفارش می‌کند، پس از مرگ او تا سه روز، جنازه‌اش را در خانه نگه دارند و فقط فرزندانش بر بالین وی حاضر شوند. پس از مرگ او، درگیری فرزندانش بر سر نحوه‌ تدفین وی، مشکلات قبلی آنها را با هم تشدید می‌کند تا وصیت مادر به حاشیه رانده شود.

خنده‌های آتوسا

کارگردان: علیرضا فرید

بازیگران: باران کوثری، پژمان بازغی، امیر جدیدی، بهار نوحیان، محمدرضا فروتن و ...

خلاصه فیلم: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند.

اژدها وارد می‌شود

کارگردان: مانی حقیقی

بازیگران: همایون غنی‌زاده، امیر جدیدی، احسان گودرزی، نادر فلاح و ...

خلاصه داستان: دوم بهمن ماه 1343 یک شورلت ایمپالای نارنجی از قبرستانی باستانی می‌گذرد و به سمت کشتی به خاک نشسته‌ای می‌راند. داخل کشتی یک زندانی تبعیدی حلق‌آویز شده که روی دیوارهای کشتی خاطرات روزانه‌اش را نوشته بوده. آیا این نوشته‌ها به کارآگاه بابک حفیظی کمک خواهند کرد تا بفهمد چرا سال‌هاست هیچ کس مرده‌اش را در این قبرستان دفن نکرده؟

رسوایی 2

کارگردان: مسعود ده‌نمکی

بازیگران: اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، فخرالدین صدیق شریف و ...

خلاصه فیلم: «به خودتان تکان بدهید تا خدا تکانتان نداده.» این جمله‌ای است که حاجی یوسف، پیرمرد زاهد شهر با دیدن آسیب‌های اجتماعی به مردم و مسئولان گوشزد می‌کند، اما برخی او را جدی نمی‌گیرند و برخی نیز با شایعه وقوع زلزله و عذاب دستمایه شروع داستان را فراهم می‌کنند.

ساناز قنبری

جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر