jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۷۰۰۰   ۰۳ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تمرینات تیم ملی والیبال بعد از استراحت سفر نسبتا طولانی ملی پوشان به ژاپن، دیروز از سر گرفته شد. تیم ایران با ترکیب سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، سیدمحمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمدجواد معنوی‌نژاد و مهدی مرندی از 8 خرداد در بازی‌های انتخابی المپیک به میدان می‌رود.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی می‌گوید: از توکیو به شهر چیپا رفتیم زیرا تیم چین آنجا اردو زده بود. طبق برنامه، بعد از بازی با چین بلافاصله به هتل شیناگاوا در توکیو آمدیم. بازی لهستان که آخرین بازی دوستانه ماست، چهارشنبه برگزار می‌شود.

رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی می‌گوید: برای انجام بازی تدارکاتی مهمی به شهر چیپا رفته بودیم. برای ما مهم این بود که حتما این بازی را برگزار کنیم تا بیشتر در طول مسابقه‌ها به هماهنگی برسیم. شرایط بدنی خوبی داریم و مطمئنم می‌توانیم خیلی خوب کار کنیم.

ایران دیروز 3 بر 2 چین را شکست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر