jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۶۴۴۴   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۸:۳۰

نومی راپاس بازیگر جوان سینما، در کنار ویل اسمیت در درام پلیسی و اکشن «تابناک» بازی می کند. قبل از این، جوئل ادگرتون هم به عنوان یکی از بازیگران اصلی انتخاب شده است.

راپاس در کنار ویل اسمیت

به گزارش جام جم آنلاین ، هنوز اطلاعی از نقش راپاس در این فیلم نیست. این در حالی است که کلید فیلم برداری «تابناک» برای فصل پائیز زده می شود.

بحث تولید این اکشن فانتزی از ماه مارس جدی شد. در همان زمان اعلام شد، دیوید آیر برای کارگردانی آن انتخاب شده و اسمیت در نقش کاراکتر محوری داستان ظاهر خواهد شد.

داستان فانتزی و جادویی فیلم در دنیایی اتفاق می افتد که گروهی از موجودات و هیولاهای خیالی و جادویی، در کنار آدم ها زندگی می کنند و مشکلی بین آن ها نیست.

اما وقوع یک اتفاق مشکوک، باعث بدگمانی دو طرف به یکدیگر می شود و اکشن داستان «تابناک» از این جا کلید می خورد. کاراکتر ویل اسمیت در داستان فیلم، ماموری است که باید در این رابطه تحقیق کند.

شرکت نت فلیکس که متخصص تولید مجموعه های تلویزیونی پرسروصدا و موفق است، امتیاز برگردان سینمایی فیلم نامه مکس لندیس را به قیمت بالای 3 میلیون دلار خریداری کرد.

این شرکت برای تولید «تابناک» به دنبال جلب نظر یکی از کمپانی های بزرگ فیلم سازی است، زیرا هزینه تولید آن حدود 90 میلیون دلار خواهد شد.

سازندگان فیلم، از آن به عنوان یک اکشن فانتزی خاص اسم می برند و عقیده دارند صنعت سینما تا قبل از این، مشابه چنین فیلمی را تولید نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شعر در خانه ملت

شعر در خانه ملت

امروز سالگرد شهادت سید حسن مدرس نماینده شجاع مجلس به دست عوامل رضاخان و روز مجلس است. در دوره‌های مختلف مجلس چه پیش و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شعر در صحن علنی خانه ملت همواره حضور پررنگی داشته است.

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها