jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۶۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

باشگاه رئال‌مادرید پیشنهادی نجومی برای جذب پائولو دیبالا ستاره جوان یووه داده است، اما با مخالفت مسئولان این باشگاه روبه‌رو شده است.

روزنامه توتو اسپورت ایتالیا نوشت: یوونتوس پیشنهاد 70 تا 80 میلیون یورویی رئال‌مادرید برای جذب دیبالا ستاره 22 ساله آرژانتینی‌اش را رد کرد. دیبالا اوایل این فصل از پالرمو با مبلغ 32میلیون یورو به یووه پیوست و در این فصل موفق شد 19 گل در 34 بازی بزند و بعد از هیگواین در رده دوم جدول گلزنان کالچو قرار بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر