jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۱۲ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اکرم محمدی سال‌ها قبل یکی از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون بود و او را با آثار ماندگاری چون مادر، پدرسالار، خانه سبز و شب دهم به یاد می‌آوریم. این بازیگر را سال‌های اخیر در هیچ فیلم و سریالی ندیده‌ایم.

آن‌طور که میزان نوشته، او از وضعیت این روزهای بازیگری انتقاد کرد و گفته است: حدود دو سال و نیم است که در هیچ کار سینمایی و تلویزیونی حضور ندارم. البته این بیکاری خودخواسته است و به‌ فیلمنامه‌های ضعیف برمی‌گردد.

عده‌ای کار بازیگری را با مدلینگ اشتباه گرفته اند و فکر می‌کنند یک بازیگر همواره باید روی سن رژه برود تا دیگران یادشان بیفتد که او هم وجود دارد. به نظر من این روند درست نیست، زیرا یک بازیگر باید پرونده‌ای داشته باشد تا براساس آن در کارهای مختلف حضور پیدا کند. من حاضر نیستم با بازی در فیلمنامه‌های ضعیف سابقه کاری خودم را خراب کنم، البته این موضوع باعث می‌شود که همواره مخاطبان از ما بپرسند چرا حضور نداریم که این موضوع جای تأسف والبته خوشحالی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر