jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۴۵۳۲ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۵

کفش‌های جدید و هوشمند یک کودک خودروی شاسی بلند خانواده را به آتش کشید.

کفش کودک خودرو را به آتش کشید

به گزارش جام جم آنلاین، کفشی که باتری‌ مشابه اسکوتر‌های برقی هوشمند دارد باعث به آتش کشیده شدن خودرو شد.

اسکوتر‌های برقی هوشمند سابقه بسیار بدی دارند چرا که باتری تعداد بسیار زیادی از آن‌ها به طور ناگهانی منفجر می‌شود. این مسئله آنقدر جدی است که شرکت‌ها هواپیمایی اجازه حمل حتی یکی از این اسکوتر‌ها را به مسافران نمی‌دهد.

خانواده‌ای در تگزاس پس از اینکه مشاهده کردند خودرو شاسی بلندشان در آتش می‌سوزد سریع سعی کردند آتش را مهار کنند. آن‌ها پس از وقوع این حادثه مشاهده کردند قسمتی از کف خودرو سوخته و سوراخ شده‌ است.پس از دقت در محل سوراخ شدگی ناگهان کفش‌ها کتانی فرزند خانواده مشاهده شد که قسمتی از کفش هم سوخته بود.
پس از بررسی متخصصان مشخص شده که لیتیومی که در باتری اسکوتر بود ناگهان منفجرشده و این آتش سوزی را ایجاد کرده‌است اما اینکه شرکت تولید کننده اسکوتر‌ها غرامتی پرداخت کرده یا نه مشخص نیست.
منبع: باشگاه خبرنگاران
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر