jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۴۷ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کریس کولمن، سرمربی تیم ملی ولز فهرست 29 نفره ملی‌پوشان این کشور را برای حضور در اردوی آماده‌سازی پرتغال اعلام کرد که در این فهرست نام گرت بیل به چشم نمی‌خورد.

تمرینات تیم ملی ولز طی روزهای 4 تا 9 خرداد برگزار می‌شود برهه زمانی که در آن گرت بیل درگیر دیدارهای پایانی لالیگا و فینال لیگ قهرمانان اروپاست. آرون رمزی از آرسنال، جو آلن از لیورپول و اشلی ویلیامز از سوانزی ازجمله ستاره‌های ولزهستند. فهرست نهایی ولزی‌ها برای حضور در یورو 2016 پس از فینال لیگ قهرمانان اعلام می شود. ولز با اسلواکی، انگلیس و روسیه همگروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر