jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۲۰۰ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دروازه‌بان اتلتیکومادرید با دریافت دو گل از لوانته نتوانست بهترین رکورد تاریخ لالیگا را به خود اختصاص دهد.

به گزارش مارکا، یان اوبلاک که تا قبل از بازی‌های هفته سی‌وهفتم 16 گل دریافت کرده بود، دو گل از مهاجمان تیم ته جدولی لوانته دریافت کرد تا از دستیابی به یک رکورد تاریخی محروم شود. 22 سال پیش فرانسیسکو لیانو دروازه‌بان اسپانیایی دپورتیوو لاکرونیا در فصل 94-1393 طی 38 بازی 18 گل دریافت کرد تا رکورددار کمترین گل خورده در لیگ اسپانیا باشد. البته اوبلاک اسلوونیایی‌تبار این شانس را دارد تا با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در هفته پایانی با رکورد لینو مساوی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر