jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۲۸۶۲ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۱

مرتضی پورعلی گنجی وارد بیست و چهارمین سال زندگی خود شد.

حرکت مشکوک پورعلی گنجی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، پورعلی گنجی در روز تولدش کیک مالی شد و کادوهای زیادی دریافت کرد اما جشن تولد او با یک حرکت از سوی این بازیکن خبرساز شد.

پورعلی گنجی اما از جشن تولد خود عکسی در فضای مجازی منتشر کرده که برای او حواشی فراوانی به وجود آورده. ماجرا از این قرار است که مدافع تیم ملی ایران، عدد 2 و 4 را با دستان خود نشان داده تا 24 سالگی خود را جشن بگیرد.

خوب می دانیم این حرکت به نماد پرسپولیسی ها تبدیل شده، نمادی که شماره 24 هادی نوروزی و البته شش تایی های معروف را یادآوری می کند. حالا بسیاری می گویند او می خواهد فصل آینده برای پرسپولیس بازی کند. واقعا او را در پرسپولیس فصل آینده می بینیم؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر