jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۹۷۱۲۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۷

عبدالله اسکندری استاد گریم ایران با انتشار عکسی از پشت صحنه فیلم " مادر " اثر ماندگار زنده یاد علی حاتمی، خاطره این فیلم را زنده کرد که دیدنش خالی از لطف نیست.

عکس دیدنی از پشت صحنه فیلم «مادر»

به گزارش جام جم سیما، استاد و پیشکسوت گریم کشور با انتشار این عکس نوشت:

عکسی بیادگار از پشت صحنه فیلم مادر زنده یاد علی حاتمی استاد محمود کلاری. عبدی عزیز خانم عاطفه رضوی محمود بصیری عکس از استاد ساعتی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر