jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۹۹   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سه پسر که با تصادف ساختگی، حسابدار شرکتی را به دام انداخته و به سرقت 15 میلیون تومانی دست زده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ پژمان قویمی، فرمانده انتظامی شهرستان همدان در این‌باره گفت: چند روز پیش حسابدار شرکتی خصوصی با حضور در پلیس آگاهی از سه مرد به اتهام سرقت پول‌های شرکت شکایت کرد. با تحقیق از شاکی مشخص شد که وی با همراه داشتن 15 میلیون تومان پول، شرکت را ترک کرده بود تا برای واریز آن به حساب شرکت به بانک برود که با خودرویی تصادف می‌کند.

وی اضافه کرد: در جریان تصادف زمانی که وی از خودرو پیاده شده تا موضوع را بررسی کند، ناگهان سه سرنشین خودروی مقابل پیاده شده و او را کتک زده و با سرقت پول‌هایش متواری شدند. تحقیقات نشان می‌داد که این تصادف ساختگی بوده تا سارقان فراری که 17 تا 24 ساله بودند، نقشه دزدی‌شان را اجرایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان تصریح کرد: همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی سارقان فراری آغاز شد تا این‌که در بزرگراه همدان ـ ملایر خودروی سارقان توسط گشت انتظامی پاسگاه آبشینه مورد شناسایی قرار گرفت. ماموران آنها را تعقیب کردند و در جریان تعقیب و گریز خودرو متوقف شد. در این مرحله سه سارق جوان دستگیر شدند. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شدند و به این سرقت اعتراف کردند./ جام‌جم

طلای گمشده به صاحبش رسید

شهروند یاسوجی پس از پیدا کردن کیف حاوی طلا به ارزش بیش از 12 میلیون تومان آن را به صاحبش تحویل داد.

پیمان فرجی، یابنده کیف پر از طلا گفت: شب‌هنگام کیف یکی از مشتریان در مغازه‌ام جا مانده بود. یک ساعت بعد جست‌وجو برای یافتن صاحب کیف را آغاز کردم.

این فروشنده لوازم آرایشی و بهداشتی که مغازه او در نزدیکی حرم مطهر امامزاده عبدالله(ع) است، اضافه کرد: با شماره تلفن‌های موجود در دفترچه تلفنی که داخل کیف بود، تماس گرفتم و پس از ساعتی پیگیری توانستم صاحب طلاهای گمشده را پیدا کنم. هرگز طمع برداشتن طلاهای موجود در کیف را نداشتم و فقط به دنبال پیدا کردن صاحب آن بودم که نیمه‌شب موفق به بازگرداندن آن شدم.

خانم فرمانی، صاحب کیف نیز گفت: تا لحظه‌ای که صاحب مغازه با من تماس نگرفت، متوجه گم شدن کیفم نشدم. این مغازه‌دار امانتدار با کار نیک خود لطف بزرگی در حق من و خانواده‌ام کرد، چون ارزش طلاهای موجود در کیف بیش از 12 میلیون تومان بود./ ایرنا

6 کشته در تصادف خونین

برخورد پراید و پژو در محور کلاله ـ گنبد، شش کشته و دو مصدوم برجا گذاشت.

نوید مازندرانی، مدیر روابط عمومی اورژانس گلستان در این‌باره گفت: ساعت 10 و 13 دقیقه یکشنبه یک دستگاه پژو و یک سواری پراید در محور کلاله ـ گنبد تصادف کردند. در جریان این حادثه، پنج نفر از سرنشینان که سه نفر آنها سه‌قلوهای هفت روزه بودند، مصدوم شده و پیش از انتقال به بیمارستان جان باختند. یک نفر نیز بعد از انتقال، در بیمارستان فوت کرد. همچنین یکی از مصدومان به بیمارستان رسول‌اکرم کلاله و دیگری به بیمارستان شهید مطهری گنبد منتقل شد./ سایت اورژانس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر