jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۰۶۱   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۲۲:۱۰

با مشخص شدن زمان فیلم برداری سومین قسمت مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «وولورین»، بازیگر نقش منفی آن هم پیدا شد.

«وولورین 3» دشمن خود را پیدا کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، بوید هالبروک در ماجراجویی های داستان قسمت تازه این اکشن ماجراجویانه، به مبارزه با کاراکتر هیو جکمن می پردازد.

سازندگان فیلم در کمپانی پارامونت، اطلاعاتی در باره کاراکتر هالبروک و توانایی های منفی او در اختیار رسانه های گروهی نگذاشته اند.

آن ها تنها به ذکر این نکته امتفا کرده اند که این کاراکتر، دارای آن چنان قدرتی است که تا پایان داستان فیلم، کاراکتر هیو جکمن را درگیر خود می کند.

هیو جکمن استرالیایی تبار در سومین قسمت این مجموعه فیلم، دوباره در نقش ابرقهرمانی به نام وولورین یا مرد گرگ نما بازی می کند.

این کاراکتر در مواقع خطر، دارای قدرت بدنی بسیار زیادی شده و خلق و خویی شبیه گرگ ها پیدا می کند. در این حالت، از دست او چنگ هایی آهنین می روید، که وجه مشخصه کاراکتر ابرقهرمانانه اوست.

به نوشته اسکرین اینترنشنال، جیمز منگولد کارگردان سومین قسمت «وولورین» است. کار فیلم برداری فیلم تا یک ماه دیگر شروع می شود. اواسط ماه ژولای سال 2017، به عنوان زمان نمایش عمومی فیلم تعیین شده است.

کاراکتر مرد گرگ نما با قسمت اول مجموعه فیلم «مردان ایکس» در سال دو هزار به تماشاگران سینما معرفی شد. سه سال قبل، تهیه کنندگان فیلم تصمیم گرفتند مجموعه فیلم تازه ای را با محوریت این کاراکتر و به صورت مستقل تولید کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر