jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۰۶۱ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۲۲:۱۰

با مشخص شدن زمان فیلم برداری سومین قسمت مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «وولورین»، بازیگر نقش منفی آن هم پیدا شد.

«وولورین 3» دشمن خود را پیدا کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، بوید هالبروک در ماجراجویی های داستان قسمت تازه این اکشن ماجراجویانه، به مبارزه با کاراکتر هیو جکمن می پردازد.

سازندگان فیلم در کمپانی پارامونت، اطلاعاتی در باره کاراکتر هالبروک و توانایی های منفی او در اختیار رسانه های گروهی نگذاشته اند.

آن ها تنها به ذکر این نکته امتفا کرده اند که این کاراکتر، دارای آن چنان قدرتی است که تا پایان داستان فیلم، کاراکتر هیو جکمن را درگیر خود می کند.

هیو جکمن استرالیایی تبار در سومین قسمت این مجموعه فیلم، دوباره در نقش ابرقهرمانی به نام وولورین یا مرد گرگ نما بازی می کند.

این کاراکتر در مواقع خطر، دارای قدرت بدنی بسیار زیادی شده و خلق و خویی شبیه گرگ ها پیدا می کند. در این حالت، از دست او چنگ هایی آهنین می روید، که وجه مشخصه کاراکتر ابرقهرمانانه اوست.

به نوشته اسکرین اینترنشنال، جیمز منگولد کارگردان سومین قسمت «وولورین» است. کار فیلم برداری فیلم تا یک ماه دیگر شروع می شود. اواسط ماه ژولای سال 2017، به عنوان زمان نمایش عمومی فیلم تعیین شده است.

کاراکتر مرد گرگ نما با قسمت اول مجموعه فیلم «مردان ایکس» در سال دو هزار به تماشاگران سینما معرفی شد. سه سال قبل، تهیه کنندگان فیلم تصمیم گرفتند مجموعه فیلم تازه ای را با محوریت این کاراکتر و به صورت مستقل تولید کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر