jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۵۳۷۵ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۹

بازیگر معروف سینما که فیلمهایی چون سوپراستار، پرسه در مه و دوران عاشقی در کارنامه بازیگری اش به چشم می خورد، فیلم «غلام» را آماده نمایش دارد.

شهاب حسینی به انگلیس رفت

به گزارش جام جم آنلاین ، شهاب حسینی در این فیلم که سال گذشته در انگلستان فیلمبرداری شده، نقش راننده ای مرموز و کم حرف به نام غلام را بازی می کند که سالها قبل ایران را به مقصد لندن ترک کرده است.

آنطور که اسکرین دیلی اشاره کرده، مراحل ساخت فیلم «غلام» به تازگی به پایان رسیده و این فیلم برای اکران عمومی آماده است.

پیش بینی می شود این فیلم به خاطر موضوع و بازیگر اصلی اش که به دلیل حضور در فیلمهای درباره الی و جدایی نادر از سیمین، چهره آشنایی برای خارجی هاست، در جشنواره های جهانی با استقبال مواجه شود.

«غلام» را میترا تبریزیان، فیلمساز ایرانی مقیم لندن نوشته و کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر