jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۴۳۰۱   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۶

نیمار از آن دست فوتبالیست هایی است که همواره حضوری پررنگ و دائمی در کارهای خیریه دارد.

کار بزرگ و تحسین برانگیز نیمار

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار که خود یک موسسه خیریه دارد در جدیدترین اقدام انسانی خود برای دریافت کمک های نقدی جهت معالجه یک کودک دست به کار شده است.

پس از تشکیل یک کمپین جهانی برای کمک به کودکی بیمار و مبتلا به اختلالات خونی، نیمار هم به این گروه بین المللی ملحق شد و تصمیم گرفت از هواداران خود بخواهد تا به والدین او برای تهیه دارو کمک کنند.

این کودک در بیمارستان مرکزی سائوپائولو بستری است و نیمار مبلغ 20 هزار دلار به فرایند درمان این کودک خردسال کمک مالی کرده است. او در متن منتشر شده در اینستاگرام خود از مردم برزیل نیز به صورت خاص دعوت کرده تا با حضور در این اتفاق خوب، پیش قدم شده و ثابت کنند که هنوز هم در این موارد متحد و هماهنگ هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر