jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۴۳۰۱ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۶

نیمار از آن دست فوتبالیست هایی است که همواره حضوری پررنگ و دائمی در کارهای خیریه دارد.

کار بزرگ و تحسین برانگیز نیمار

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار که خود یک موسسه خیریه دارد در جدیدترین اقدام انسانی خود برای دریافت کمک های نقدی جهت معالجه یک کودک دست به کار شده است.

پس از تشکیل یک کمپین جهانی برای کمک به کودکی بیمار و مبتلا به اختلالات خونی، نیمار هم به این گروه بین المللی ملحق شد و تصمیم گرفت از هواداران خود بخواهد تا به والدین او برای تهیه دارو کمک کنند.

این کودک در بیمارستان مرکزی سائوپائولو بستری است و نیمار مبلغ 20 هزار دلار به فرایند درمان این کودک خردسال کمک مالی کرده است. او در متن منتشر شده در اینستاگرام خود از مردم برزیل نیز به صورت خاص دعوت کرده تا با حضور در این اتفاق خوب، پیش قدم شده و ثابت کنند که هنوز هم در این موارد متحد و هماهنگ هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر