jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۴۲۸۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۰

پس از علیرضا جهانبخش حالا نوبت به برادر کوچکترش محمدرضاست که راهی فوتبال هلند شود.

یک جهانبخش دیگر هم لژیونر شد!

به گزارش جام جم ورزشی ، علیرضا جهانبخش در ابتدای شروع به کار خود در فوتبال هلند برای تیم نایمخن بازی کرد و حالا عضو تیم آلکمار است. در حالی که او ستاره تیمش به شمار می رود شنیده می شود برادر کوچکتر این بازیکن یعنی محمدرضا نیز برای ادامه فوتبال خود راهی هلند شده است. محمدرضا جهانبخش که همچون برادرش علیرضا فوتبال را در دستور کار قرار داده این روزها در هلند و در تیم هاشمی مقدم تمرین می کند تا جایی که این پیشکسوت فوتبال ایران در جدید ترین پست خود در شبکه های اجتماعی با انتشار تصویری از برادر جهانبخش و پسر خود نوشت:« محمدرضا جهانبخش برادر کوچک تر علیرضا ستاره آلکمار مهمان تازه فوتبال هلند است».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر