jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۲۱۶۹   ۱۱ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۳

جام جم ورزشی: با جدایی حسین فرکی از سپاهان احتمالات زیادی برای گزینه بعدی نیمکت این تیم وجود دارد.

امیر قلعه نویی در سپاهان؟

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، امیر قلعه نویی محتمل ترین گزینه برای نیمکت سپاهان است. این مربی در لیگ های نهم و دهم سرمربی این تیم اصفهانی بود و موفق شد این تیم را به مقام قهرمانی لیگ برتر هم برساند. قلعه نویی که در دو فصل اخیر افول قابل توجهی در فوتبال ایران داشته است پس از مدت ها دور بودن از فوتبال ایران حالا در آستانه بازگشت به لیگ برتر قرار دارد.

البته بعد از قلعه‌نویی، استیماچ کروات و اسکوچیچ که احتمالا با فولاد قطع همکاری می‌کند، دیگر گزینه‌های سپاهان هستند. احتمالا در روزهای آینده، نام ابراهیم‌زاده هم به عنوان گزینه بومی به لیست سپاهانی‌ها اضافه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر