jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۴۷۱۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۲

شیاطین پایتخت که با ربودن 17 زن و دختر، پنج نفر از آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند به‌زودی در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شوند.

محاکمه شیاطین پایتخت

به گزارش جام‌ جم، این پرونده از ششم فروردین امسال و همزمان با شکایت دختر جوانی مبنی بر ربوده شدن و آزار و اذیت توسط دو پسر پرایدسوار تشکیل و رسیدگی به آن آغاز شد.

پس از این شکایت، دو شکایت دیگر نیز از شیاطین پرایدسوار در پلیس آگاهی ثبت شد تا این‌که هشتم تیر امسال دو پسر جوان شناسایی و دستگیر شدند.

دو متهم 23 و 21 ساله که اعتیاد شدیدی به ماده مخدر شیشه داشتند در بازجویی به پنج مورد آدم‌ربایی، تجاوز به عنف و سرقت اعتراف و انگیزه خود را از سرقت، تهیه موادمخدر اعلام کردند. با انتشار عکس بدون پوشش متهمان در روزنامه‌ها، چند زن و دختر دیگر نیز از آنها شکایت کردند. در تحقیقات تخصصی مشخص شد 17 زن و دختر 20 تا 32 ساله از متهمان به اتهام ربودن، تجاوز و سرقت شکایت کرده‌اند.

پس از تحقیقات تخصصی، شیاطین پایتخت به سرقت 44 میلیون تومانی اموال طعمه‌های خود اعتراف کرده و در این ارتباط یک خریدار اموال سرقتی و دو همدست دیگر در سرقت‌ها نیز شناسایی و دستگیر شدند.

با صدور کیفرخواست دو پسر جوان به اتهام آدم‌ربایی و تجاوز به عنف، پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

صبح دیروز با دستور قاضی محسن افتخاری، سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری قرار گرفت. متهمان به‌زودی به ریاست قاضی حسین اصغرزاده پای میز محاکمه قرار می‌گیرند.

روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
دو تا طناب دار محكم از همین حالا براشون سفارش بدین تا دیگه از این كارها نكنند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر