jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۴۲۱۶۵   ۱۲ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۰

پسر زورگیری که با تهدید چاقو اقدام به زورگیری از شهروندان می کرد، در آخرین سرقت خود با مقاومت مالباخته دستگیر شد.

زورگیر چاقوکش پایتخت دستگیر شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت 07:30 بیست و هشتم شهریورماه بر اساس اعلام مرکز پیام مبنی بر دستگیری سارق زورگیر در آدرس خیابان پاسداران خیابان خواجه عبدالله انصاری سریعا واحد گشت یگان کلانتری 102پاسداران به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل مشاهده شد، یک نفر که بعدا خود را به هویت «اردشیر» معرفی نمود توسط اهالی محل دستگیر شده که یک نفر از اهالی به نزد ماموران مراجعه کرد و اظهار داشت: کنار خودروی خود ایستاده بودم که ناگهان متهم با یک قبضه چاقو به سمت بنده حمله کرد و با صدای بلند داد زد هرچقدر پول داری بده و گرنه با چاقو میزنمت که وقتی با ایشان درگیر شدم با چاقو دست چپ بنده را زخمی کرد.

شاکی ادامه داد: در نهایت در درگیری بر او پیروز و موفق به دستگیری فرد خاطی شدم که با پلیس تماس گرفتم.

سرهنگ اقبال امانی رئیس کلانتری 102پاسداران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فرد دستگیر شده به عنوان سارق زورگیر به کلانتری منتقل و اظهارات صورت جلسه گردید و جهت طی مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها