jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۵۷۰۶ ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رحمت‌الله مه‌آبادی، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان این‌که بیش از ده ایرلاین‌ ورشکسته داریم که بدهی خود را به شرکت فرودگاه‌ها پرداخت نکرده‌ و از این بابت در حساب‌های ما مغفول مانده است، گفت: اگر ایرلاینی نمی‌تواند خدمات ارائه کند بگوید.

چرا که این‌گونه، مشکلاتش را به سازمان‌های دیگر منتقل می‌کند. به گفته وی تعرفه خدمات فرودگاهی از مسافران در قالب بلیت دریافت می‌شود که برای پروازهای داخلی 5000 تومان و پروازهای بین‌المللی 25000 تومان است که جزو درآمد شرکت فرودگاه‌ها محسوب شده و به‌طور امانت در دست ایرلاین‌هاست. این رقم بدهی در حال حاضر حدود 120 میلیارد تومان است که ایرلاین‌ها باید به شرکت فرودگاه‌ها پرداخت کنند و این عدم پرداخت باعث شده است که از سوی دستگاه‌های نظارتی تحت‌فشار باشیم زیرا طبق قانون این اقدام تصرف در اموال عمومی محسوب می‌شود. این در حالی است که دیروز ایرلاین‌ها رسما اعلام کردند توان پرداخت بدهی‌های خود را ندارند./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر