jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۷۶ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق مسلحی که اقدام به سرقت مسلحانه از یک موسسه مالی و اعتباری کرده بود، خبر داد.

به گزارش جام‌جم، سردار محمود میرفیضی گفت: ساعت 13 و 18 دقیقه روز پنجشنبه، فردی با حضور در یکی از شعب موسسه مالی و اعتباری در شاهرود، اقدام به سرقت مسلحانه بیش از 30 میلیون تومان وجه نقد از این شعبه کرده و بلافاصله از محل متواری شد.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام سرقت مسلحانه به پلیس 110 و هماهنگی فرماندهی انتظامی استان سمنان با مرکز فرماندهی و کنترل این استان در خصوص شناسایی و دستگیری سارق در استان‌های همجوار، اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم توسط عوامل انتظامی شهرهای منتهی به استان سمنان، در استان گلستان اجراء شد.

سردار میرفیضی گفت: پس از اجرای طرح در مسیرهای مختلف راه‌های استان، سرانجام ساعت 15 همان روز، با اقدام سریع و بموقع ماموران انتظامی کلانتری 14 جلین، خودروی سارق در محور توسکستان توسط یکی از واحدهای گشتی مشاهده و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.

وی اضافه کرد: متهم که متوجه شد توسط پلیس محاصره شده است، با رها کردن خودرو و وجوه سرقتی، اقدام به فرار کرد که با هوشیاری و عملکرد سریع یکی از عوامل گشتی پلیس شهرستان، مهار و دستگیر شد.پس از دستگیری متهم، در بازرسی از خودروی پراید متعلق به سارقان تمامی وجوه به سرقت رفته، کشف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر