jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۸۱۸۲۰۹ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

ستون زنگ بازی

تق‌تق به میز

اگر در تابستان به کلاس‌های آموزشی می‌روید، برای تفریح می‌توانید این بازی را به همراه معلم‌تان انجام دهید.

بچه‌ها صورت‌شان را روی کف دست‌هایشان روی میز می‌گذارند و وقتی معلم دست می‌زند، نفر ردیف جلو به عقب برمی‌گردد و دو ضربه مثل صدای تق‌تق روی میز نفر پشتی می‌زند. نفر پشتی هم صورتش را از روی میز برمی‌دارد، به عقب برمی‌گردد و تق‌تق ضربه به میز نفر پشت‌سری خود می‌زند و این وضع ادامه دارد تا این‌که ردیف به انتها می‌رسد و نفر آخر از جای بلند می‌شود. هر ردیفی که نفر آخرش زودتر بلندشود، برنده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر