jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۷۲۸۸ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۰

درگیری قدیمی دو با جناق با قتل یکی از آنها پایان یافت.

قتل، پایان درگیری 2 باجناق

به گزارش جام‌جم، ظهر 22 تیر امسال ماموران پلیس شهرستان سبزوار در جریان کشف جسد مردی در یک مرغداری در حاشیه شهر قرار گرفته و پیگیری پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

ماموران با حضور در محل قتل متوجه شدند مرد 31 ساله با ضربه چاقو و شلیک گلوله تفنگ شکاری به قتل رسیده است. ماموران پلیس سبزوار با تکمیل تحقیقات، دریافتند قتل این مرد یک جنایت خانوادگی است و قاتل فراری، باجناق مقتول است. مقتول با باجناق خود اختلاف قدیمی داشت و آنها آخرین بار با هم دیده شده بودند.

پلیس با شناسایی عامل جنایت، او را دستگیر کرد. مرد 45 ساله در بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد و گفت: از مدت‌ها قبل با باجناق خود مشکل داشتم. چند روز بود این اختلافات شدت گرفته بود تا این‌که دیگر طاقتم تمام شد و تصمیم گرفتم او را بکشم. وی درباره نحوه قتل باجناقش گفت: او را به یک مرغداری در اطراف شهر بردم و در آنجا با هم بحث کردیم. درگیری‌ها بالا گرفت و من هم کنترل خود را از دست دادم و ابتدا با چاقو ضربه‌ای به او زدم و بعد با سلاح شکاری به سمتش شلیک کردم.

متهم پس از اعتراف به این جنایت با قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر