jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۹۰ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

کودک بازیگوش بر اثر سقوط از طبقه ششم جان باخت.

به گزارش جام‌جم، روز گذشته ماموران پلیس در جریان مرگ مشکوک کودک شش ساله‌ای در بیمارستانی در غرب تهران قرار گرفتند. با حضور ماموران در بیمارستان، پدر کودک در مورد علت مرگ کودکش گفت: چندسالی است که در طبقه ششم یک ساختمان مسکونی در بلوار استاد معین زندگی می‌کنیم. شب گذشته نزدیک ساعت 11 مشغول صرف شام بودیم که متوجه غیبت پسر شش ساله‌ام به نام ایمان شدم. به سمت اتاقش رفتم و دیدم او به پایین سقوط کرده است. پسر کوچکم از غفلت ما استفاده کرده و بعد از این‌که وارد تراس شده بود، با استفاده از رخت آویز توانسته بود نرده یک متری را رد کند و متاسفانه از طبقه ششم سقوط کرد. سریع با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان آوردیم، اما متاسفانه جانش را از دست داد. یک لحظه غفلت ما باعث فوت کودک شش ساله‌ام شد. با اعلام موضوع به بازپرس جنایی او دستور رسیدگی به پرونده را صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر