jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۱۵۵۰۴ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۴

تلاش برای حل موارد دشوار

کری: سخت مشغول کار هستیم

وزیر امور خارجه آمریکا امروز پنجشنبه و پس از اتمام دیدار خود با وزیر امورخارجه ایران در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: بحث و بررسی پیرامون مسائل دشوار باقی مانده کماکان ادامه دارد.

کری: سخت مشغول کار هستیم

جان کری امروز پنجشنبه و پس از اتمام دیدار خود با وزیر امورخارجه ایران در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: «بحث و بررسی پیرامون مسائل دشوار باقی مانده کماکان ادامه دارد.»

وزیر امور خارجه آمریکا به دنبال اتمام دیدار یک ساعته خود با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توئیتر خود نوشت: «امروز نیز تلاش برای موضوعات دشوار باقی مانده را ادامه دادیم. سخت در تلاشیم تا معلوم شود که می توان به توافق هسته ای دست یافت یا نه؟»

دیدار وزرای خارجه ایران و آمریکا که از ساعت ۱۱ به وقت وین آغاز شده بود، پس از حدود یک ساعت پایان یافت.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر