jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۷۱۴۳   ۲۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۲۵

عملیات اطفای حریق ادامه دارد

آتش در انبار ۵هزارمتری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در یک انبار بزرگ لوازم دوچرخه در جنوب تهران خبر داد و گفت: تلاش آتش نشانان برای مهار شعله های آتش همچنان ادامه دارد.

آتش در انبار ۵هزارمتری

سید جلال ملکی گفت: ساعت ۱۴ و ۳۹ دقیقه ظهر امروز ستاد فرماندهی آتش نشانان تهران از وقوع آتش سوزی گسترده در یک انبار ۵ هزار متری در خیابان فدائیان اسلام با خبر شد و بلافاصله ۷ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای سوماتیک و تانکرهای آب عازم محل آتش سوزی شدند.

وی افزود: این انبار بزرگ که بیش از ۵ هزار متر مربع وسعت داشت مملو از لوازم دوچرخه و سایر لوازم اسقاطی بود که به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی گفت: شعله های آتش کاملا شعله ور شده و به دلیل وزش موافق جریان باد تمام سطح انبار را در برگرفته و باعث بوجود آمدن حجم عظیمی از دود سفیدرنگ در آسمان این منطقه شده بود که این دود غلیظ از فاصله چند کیلومتری نیز قابل رویت بود. از این رو با توجه به سرایت شعله ها، آتش نشانان از چند جهت وارد عملیات شده و نسبت به مهار شعله های سرکش آتش اقدام کردند.

وی با اعلام اینکه مهار شعله های آتش همچنان از سوی امدادگران آتش نشانی در حال انجام است؛ افزود: تاکنون آمار دقیقی از میزان تلفات و همچنین خسارت این آتش سوزی اعلام نشده و امیدواریم تا ساعتی دیگر با توجه به درخواست نیروی کمکی از ایستگاههای مجاور، شعله های آتش مهار شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهر تهران گفت: بلافاصله بعد از مهار شعله های آتش کارشناسان علت یاب این سازمان علت وقوع این حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر