jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۶۱۱۸   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۴

باند سارقان به عنف متلاشی شد

سرقت از زنان در تاکسی

فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری و متلاشی شدن باند سارقان به عنف و دستگیری 3 مرد و یک زن که با استفاده از تاکسی سرقت می کردند، خبر داد.

سرقت از زنان در تاکسی

سردار منوچهر امان اللهی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف در سطح شهر کرمانشاه در سال جاری و حساسیت زیاد در این خصوص موضوع در قرارگاه مبارزه با سرقت مطرح و بر شناسایی و دستگیری عاملان و سارقان به عنف تاکید شد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه افزود: ماموریت شناسایی و دستگیری عاملان سرقت به عنف به کاراگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی محول و از همان لحظه اقدامات پلیس شروع شد.

وی گفت: در اقدامات اولیه اطلاع حاصل شد که متهمان با استفاده از یک دستگاه تاکسی پراید، فعل مجرمانه خود را عملی و با این شگرد خانم ها را سوار و پس از طی مسیری با تهدید سلاح سرد اقدام به انتقال طعمه خود به خارج از شهر کرده و سپس وجه نقد و زیور آلات آنان را سرقت می کردند.

سردار امان اللهی افزود: با اطلاعات به دست آمده مشخص شد که این باند متشکل از سه نفر مرد و یک زن است که هویت و آدرس محل سکونت آنان مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کرمانشاه اظهار کرد: محل سکونت سرکرده باند در یکی از شهرک های اطراف کرمانشاه شناسایی شد که پس از درگیری با ماموران، متهم دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.

وی افزود: متهم در تحقیقات به عمل آمده منکر هر گونه سرقت شد ولی باعنایت به دستگیری دیگر همدستان وی در عملیات دیگری و اعتراف آنان به سرقت و انجام مواجهه حضوری با مالباختگان چاره ای جزء اعتراف نداشت.

سردار امان اللهی گفت: متهمان به 21 فقره سرقت به عنف که 17 فقره از آن در سال های قبل با شیوه های دیگر انجام شده و چهار فقره سرقت در سال جاری با استفاده از تاکسی اعتراف کردند .

وی افزود: سرکرده باند محکوم به تحمل 12 سال زندان شده ، که متواری و مدت سه سال است که تحت تعقیب مرجع قضائی و پلیس بوده است.

این مقام انتظامی تاکید کرد: پرونده مقدماتی در این رابطه تشکیل و متهمان جهت شناسایی سایر مالباختگان و سرقت های احتمالی دیگر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها