jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۴۱۳۸   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۶

تیم فوتبال چلسی در هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس با غلبه بر تیم کریستال پالاس 83 امتیازی شد و به مقام قهرمانی رسید.

قهرمانی چلسی در لیگ برتر انگلیس

شاگردان خوزه مورینیو در این دیدار که در ورزشگاه استمفورد بریج شهر لندن برگزار شد با یک گل از سد تیم کریستال پالاس گذشتند و قهرمان شدند.

ادن هازارد هافبک بلژیکی و مرد سال فوتبال انگلیس تنها گل این دیدار را در دقیقه 45 با ضربه سر به ثمر رساند و قهرمانی تیمش را سه هفته مانده به پایان این رقابت ها قطعی کرد.

کوین فرند داور این دیدار در دقیقه 45 و به دنبال خطای مدافعان تیم کریستال پالاس به روی ادن هازارد به سود تیم چلسی اعلام پنالتی کرد که هازاد توپ را به دستان جولین اسپرونی کوبید و در ادامه توپ برگشتی را با ضربه سر دروازه کریستال پالاس را گشود.

نیمه نخست توپ و میدان بیشتر در اختیار بازیکنان تیم چلسی بود اما تلاش آنان برای گشودن دروازه تیم کریستال پالاس نتیجه ای نداشت اما شاگردان مورینیو ناامید نشده و بازهم حمله کردند و سرانجام تلاش آنان نتیجه داد و این تیم در دقیقه 45 با گل ادن هازارد از حریف پیش افتاد.

نیمه دوم بازهم توپ و میدان در اختیار یاران ادن هازارد بود اما تلاش آنان برای تغییر نتیجه یک بر صفر ثمری نداشت و این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید و یاران ادن هازارد جشن قهرمانی شان را در ورزشگاه خانگی و در حضور تماشاگران خودی برگزار کردند.

این دومین جام مورینیو با چلسی است او پیش از این جام اتحادیه باشگاه های انگلیس را با چلسی کسب کرده بود. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر