jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۱۴۹۱ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۲

جام جم ورزشی: به فاصله کمتر از 24 ساعت به جدال بسیار حساس آرسنال و چلسی سرمربیان این دو تیم دوباره جنگ روانی را علیه یکدیگر آغاز کرده اند.

جنگ دشمنان لیگ برتر آغاز شد

به گزارش جام جم ورزشی ، آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال و خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی که حالا دیگر دشمنان یکدیگر رسیدند در آستانه دربی حساس لندن دوباره مصاحبه علیه یکدیگر را آغاز کرده اند. پس از اظهارنظر های ونگر حالا نوبت به مورینیو بود تا این جنگ روانی را پی بگیرد. ونگر پیش تر با لحنی کنایه آمیز به انتقاد از سیستم دفاعی مورینیو پرداخته بود. مورینیو و ونگر که سابقه درگیری فیزیکی را نیز در طول فصل جاری داشته اند، حال بار دیگر جنجال رسانه ای تندی علیه یکدیگر ایجاد کرده اند.
مورینیو در جمع خبرنگاران گفت: دفاع کار آسانی نیست، واقعا نیست. اگر آسان بود، تو (ونگر) 3-1 در خانه به موناکو نمی‌باختی. اگر خوب دفاع می‌کرد،مقابل موناکو 0-0 می‌کرد و در مون کارلو پیروز می‌شد. دفاع کردن آسان نیست.مصدومیت و محرومیت باعث شده تا تیم ما تعادلش از بین برود.در بیشتر اوقات فصل خوب کار کردیم، گل‌های زیادی زدیم و کنترل بازی‌ها بیشتر در اختیار ما بوده. وقتی بازیکنان اصلی را از دست می‌دهید، تیم کیفیتش را از دست می‌دهد. مثل این است که شما در دریا باشید و قایقتان مشکل پیدا کند و آب وارد آن شود، باید با چیزی خودتان را نجات دهید. قایق بادی وسیله نجات شماست. در فوتبال، روحیه تیمی و استراتژی، نقش قایق بادی را ایفا می‌کند."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر