jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۱۱۳۶   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۰

رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح:

کارت معافیت جعلی نداریم

رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح شایعه دریافت کارت جعلی توسط ورزشکاران را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد.

کارت معافیت جعلی نداریم

سردار مهر علی باران چشمه گفت: وزیر ورزش و آقای کفاشیان - رییس فدراسیون فوتبال - از ستاد کل نیروهای مسلح درخواست کردند که مهرداد پولادی و سروش لطیفی در مسابقات جام ملت های آسیا حضور داشته باشند و به محض آنکه مسابقات به پایان رسید دوباره به خدمت خود بازگردند.

وی افزود: در باره بازگشت پولادی از قطر تمهیداتی پیش بینی شده است و ایشان هیچ مشکلی نخواهند داشت. تکلیف بقیه بازیکنان نیز به زودی معلوم می شود.

سردار باران چشمه در باره معافیت خدمت سربازی اظهارداشت: آن هایی که در مسابقات المپیک مقام اول، دوم و سوم را کسب کردند و آنهایی که در مسابقات آسیا مدال طلا گرفته اند و در مسابقات جهانی اول و دوم و قهرمان شدند ونیز جانبازان کشوراز خدمت سربازی معاف هستند.

دوره آموزشی دو ماهه برای سرباز قهرمان

سردار باران چشمه در مورد واژه سرباز قهرمان گفت: این امر در برخی فدراسیون ها فرصتی بسیار خوب برای نیروهای مسلح و نیز برای ورزش کشور است. آن هایی که عضو تیم ملی هستند از طریق فدراسیون ورزشی به دفتر امور ورزشی فدراسیون معرفی می شوند و این قانون شامل حال آنها می شود.

رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح افزود: این افراد، دوره آموزشی دو ماهه را می گذرانند و به جز این دوره، مابقی دوره را در خدمت فدراسیون هستند تا وقتی که نیروهای مسلح به وجود آنها نیاز داشته باشد.

وی در مورد امیرغفور، پوریا فیاضی و فرهاد قائمی گفت: همگی خدمت سربازی را انجام دادند و سرباز قهرمان هستند.

سردار باران چشمه افزود: بازیکنانی که در سطح لیگ برتر فعالیت می کنند، می توانند در باشگاه های نیروهای مسلح فعالیت کنند.

رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح در باره رقابت های مهم در سال جاری افزود: مسابقات المپیک در مهر 94 درکره جنوبی برگزار می شود. همچنین مسابقات انتخابی و اردوهای آمادگی و دوره های آموزش مربیگری و داوری را نیز پیش رو داریم.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها