jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۷۸۰۵۵۳ ۲۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۵

یک منبع آگاه در دادگاه انقلاب تهران گفت:‌ قرار است دیگر حکم «م- ه» به دفتر وکیلش ابلاغ شود.

ابلاغ حکم «م ه» امروز

وی در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری صدا و سیما افزود: حکم «م- ه» که چند روز پیش صادر شده بود قرار است امروز به دفتر وکیلش ابلاغ شود.

وی خبر برخی خبرگزاری ها مبنی بر حضور امروز وکیل «م- ه» در شعبه 28دادگاه انقلاب را تکذیب کرد.

جلسات رسیدگی به اتهامات «م- ه» اواخر بهمن امسال به پایان رسید و محمد علی مقیسه قاضی این پرونده بود که گفته می شود متهم آن دارای اتهامات اقتصادی و امنیتی است.

همه جلسات رسیدگی به اتهامات "م- ه" بنا به تشخیص قاضی پرونده غیرعلنی برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر