اسامی 7 ورزشکار دوپینگی اعلام شد

بسکتبالیست ها در صدر جدول دوپینگی ها!

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟

جام جم ورزشی: برنامه نود این هفته علاوه بر بررسی دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر، به بحث در مورد دوپینگ عبدالزهرا ( بازیکن عراقی ) اختصاص یافته بود.
کد خبر: ۷۶۶۵۸۷
در برنامه نود دیشب چه گذشت؟

برنامه نود این هفته علاوه بر بررسی دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر، به بحث در مورد دوپینگ عبدالزهرا ( بازیکن عراقی ) اختصاص یافته بود.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به بهترین واکنش دروازه بان ها تا هفته هجدهم اختصاص یافته بود که گزینه های آن عبارت بودند از:

1 - علیرضا بیرانوند 2 - مهدی رحمتی 3 - محسن فروزان 4 - پرویز کریمی 5 - حامد لک 6 - سوشا مکانیعلیرضا فغانی میهمان این هفته برنامه نود بود.

گزارش نود درجه پخش شد که طی آن به اتفاقات هفته اخیر فوتبال اشاره شده بود.

گزارشی از دیدار تیم های نفت تهران - استقلال خوزستان ، گسترش فولاد - سایپا، مصاحبه ها و حاشیه های مربوط به آن ها پخش شد.

در ادامه برنامه، جدول امتیازات و جایگاه تیم ها تا پایان هفته هجدهم لیگ برتر و برنامه هفته نوزدهم به تصویر کشیده شد.


گزارش کاملی از دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن و مصاحبه ها و حاشیه های این بازی پخش شد. در این گزارش هواداران دو تیم به صحبت پرداخته بودند که هواداران پرسپولیس از وضعیت تیم محبوب خود رضایت نداشتند.

گزارشی از آب و هوای آلوده و گرد و غبار زیاد استان خوزستان در زمان دیدار تیم های فولاد و راه آهن پخش شد و مسئولان در خصوص وضعیت نامناسب شرایط آب و هوایی استان خوزستان صحبت می کردند.

سپس گزارشی از دیدار تیم های فولاد خوزسان و راه آهن تهران و مصاحبه ها و حواشی این بازی پخش شد.

گزارشی کامل از دیدار تیم های استقلال - سپاهان و مصاحبه های مسئولان، مربیان و بازیکنان دو تیم و حواشی موجود در این دیدار پخش شد.

رضا غیاثی کارشناس داوری برنامه، در ارتباطی تلفنی، روی خط آمد و به بررسی صحنه های مشکوک داوری دیدارهای پخش شده پرداخت. وی در این ارتباط در خصو دیدار تیم های استقلال و سپاهان گفت: در این دیدار باید دو پنالتی برای استقلال و یک پنالتی برای سپاهان گرفته می شد.

گزارش نود تا نود پخش شد که طی آن اتفاقات هفته اخیر فوتبال به تصویر کشیده شده بود.


در بخش بعدی گزارشی از آنالیز دیدار تیم های استقلال و سپاهان پخش شد که در نوع خود جالب توجه بود.

گزارشی از دیدار تیم های ملوان بندانزلی - تراکتورسازی تبریز ، صبای قم - پدیده مشهد ، نفت مسجد سلیمان - پیکان ، مصاحبه ها و حواشی مربوط به آنها پخش شد.

براتی: حکم AFC درباره دیدار ایران و عراق و بازیکن دوپینگی عراقی درست بوده است

احمد رضا براتی کارشناس حقوقی فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد مسئله دوپینگ بازیکن عراقی ( عبدالزهرا ) توضیحاتی ارائه کرد.

وی در بخشی از صحبت های خود گفت: نادو در مورد دوپینگ این بازیکن به فیفا اطلاعی نداده و فیفا نیز اظهار دارد از طریق وادا از این مسئله مطلع شده است.

وی همچنین گفت: 26 شهریور فیفا از فدراسیون فوتبال ایران سئوال کرده که چه بازیکنی در ایران دوپینگ کرده است و 29 شهریور نادو نام این بازیکن را به فیفا اعلام کرده است و سئوال اینجاست که طی روزهای 19 تا 29 شهریور چرا این مسئله به مسئولان بین المللی اطلاع داده نشده است؟! نادو در خصوص این مورد کمی کم تجربه بوده و این مشکلات بوجود آمده است.

براتی خاطرنشان کرد: مسئله دوپینگ بازیکن عراقی افکار عمومی را به این سمت کشید که شاید بر این اساس بازی ایران و عراق به سود ایران شود.

وی در پایان صحبت های خود گفت: حکم AFC درباره دیدار ایران و عراق و بازیکن دوپینگی عراقی درست بوده است.
دکتر طباطبایی قائم مقام ستاد ملی مبارزه با دوپینگ نیز روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره این مسئله اظهار داشت: ما به عنوان نادو به وظایف خود عمل کرده ایم و مشکلی در این باره نداشته ایم.
دکتر احمد هاشمیان رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال نیز روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: هر نهادی که در خصوص نمونه گیری اقدام کرده است باید اطلاع رسانی آن را نیز عهده دار باشد.
بدلیل اتمام وقت برنامه، بحث در مورد دوپینگ بازیکن عراقی نیمه تمام ماند و جمع بندی کامل در این باره صورت نگرفت.
برنامه این هفته نود ساعت 30 دقیقه بامداد سه شنبه به پایان رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها