jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۵۷۶۰   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۲

هفته بیست و یکم لالیگا

مادریدی های فاتح

جام جم ورزشی: همشهری های مادریدی در هفته بیست و یک لالیگا به پیروزی رسیدند.

مادریدی های فاتح

به گزارش جام جم ورزشی ، در هفته بیست و یکم لالیگا از ساعت 20 و 30 دقیقه در ورزشگاه ویسنته کالدرون اتلتیکو مادرید به مصاف ایبار رفت و در یکی بازی برتر با 3 گل بر حریف غلبه کرد. گل‌های بازی را آنتون گریژمان در دقیقه 6، ماریو مانژوکیچ دو گل در دقایق 23 و 25 برای اتلتیکو مادرید به ثمر رساندند و تک گل ایبار توسط فدریکو پیوواکاری در دقیقه 89 به ثمر نشست. در جدول لالیگا اتلتیکو مادرید با 47 امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

از ساعت 18 و 30 دقیقه رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و در حالی که رونالدو را به دلیل اخراج در بازی قبل در ترکیب نداشت به مصاف رئال سوسیداد رفت. رئال مادرید 4 - رئال سوسیداد یک گل های بازی را الوستندو در دقیقه یک برای سوسیداد و خامس رودریگز در دقیقه 3، سرجیو راموس در دقیقه 37 و کریم بنزما در دقیقه 52 و 76 برای رئال مادرید به ثمر رساندند. در دیداری که ایارامندی به جای رونالدو در ترکیب حضور داشت 73 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها