jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۸۲۸۳   ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو در دیدار تیمش با اسپانیول تماشاگران رئال را به اعتراض علیه داور تحریک کرد.

این رونالدوی طغیان گر +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در شبی که رئال سه بر صفر اسپانیول را در هفته اخیر لالیگا برد اخراج کوئنترائو باعث شد این رئالی ها 10 نفره به بازی ادامه بدهند. اخراج کوئنترائو به قدری بحث برانگیز و سختگیرانه بود که باعث شد آنچلوتی آرام نیز به کنار زمین بیاید و با داور به بحث بپردازد. کریس رونالدو هم چنانچه در عکس پیداست، از تماشاگران می خواهد تا به داور، بخاطر این اقدام عجیبش اعتراض کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها