jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۲۸۳   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۹

جام جم ورزشی: راننده ای اسطوره ای فرمول یک روزهای متفاوتی را برای بهتر شدن پشت سر می گذارد.

شوماخر گریه می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، میشائیل شوماخر اواخر سال 2013 در حین اسکی سواری دچار سانحه شد و به کما رفت. یک سال از آن زمان می گذرد. شوماخر از کما خارج شد اما بدون توانایی صحبت کردن و راه رفتن. او حافظه هم ندارد. او هم اکنون در ویلای شخصی خود در ژنو به سر می برد و خانواده اش نیز در کنار او هستند. خانواده اش به خصوص همسرش در این یک سال هرگز اجازه ندادند عکسی از شوماخر در حالت بیماری منتشر شود. اما روزنامه «کوریره دلواسپورت» چاپ ایتالیا مدعی است جزئیاتی از عکس‌العمل‌های شوماخر به اطرافیانش به ‌دست آورده است. به نوشته این روزنامه او گاهی اوقات قطرات اشک از چشمانش جاری می‌شود و زمانی که صدای همسر و یا فرزندانش را می‌شنود، اشک می‌ریزد. بنابر این گزارش چشمان میشائیل باز است اما کاملاً خیره است و به چیزی توجه نشان نمی‌دهد. او در این اواخر می‌توانسته چهره اعضای خانواده را تشخیص بدهد اما نمی‌تواند با آنها ارتباط داشته باشد. او نمی‌تواند صحبت کند و به صورت مستقل قادر به حرکت نیست. تنها با باز کردن چشمانش به صدای اعضای خانواده پاسخ می‌دهد.

بر اساس گفته پزشکان مدت زمان زیادی طول می کشد تا شوماخر بتواند بهبودی خود را به دست بیاورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها