jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۲۰۸۷   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۲

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش 230 گشت کلانتری در پایتخت خبر داد.

افزایش 230 گشت پلیس در پایتخت

سردار حسین ساجدی‌نیا در مراسم صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، اظهار داشت: در بدو اجرای فرآیندهای رسیدگی به ارائه خدمات در حوزه پلیس، اقدامات موثری انجام گرفته و رضایتمندی‌های زیادی در این زمینه و در حوزه فوریت‌های 197 در پایتخت حاصل شده است.

وی ادامه داد: پلیس تهران طی یک سال گذشته اقدامات موثری در ایجاد امنیت در سطح شهر انجام داد و با افزایش گشتی‌های کلانتری از 170 به 400 مورد به موفقیت‌هایی در اجرای امنیت دست یافته است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تجمعاتی که طی یک سال گذشته در تهران وجود داشته است، گفت: پلیس پایتخت در حوزه‌های اجتماعی و سیاسی اشراف اطلاعاتی داشته است و طی ماه‌های اخیر، وضعیت مطلوبی را شاهد بوده‌ایم.

ساجدی‌نیا تصریح کرد: با مدیریت پلیس برای سال آینده آمادگی لازم جهت برقراری هر چه بهتر امنیت وجود دارد و دپوی تجهیزات با رعایت اقتصاد مقاومتی نیز به خوبی انجام شده است.

وی به فعالیت پلیس در حوزه فرهنگی اشاره کرد و گفت: پلیس تهران اقدامات خوب و برنامه‌های موثری در این زمینه انجام داده است. همچنین تشویقات کارکنان از پنج سال گذشته دو برابر بیشتر شده و تمهیدات آنها با روند کاهشی مواجه شده است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر