jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۸۹۶۵   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

۵ سرویس محبوب IFTTT برای انجام خودکار کارها

ذخیره کردن عکس‌های محبوب

حتما با اپلیکیشن اینستاگرام سروکار داشته‌اید و پس از دیدن عکس‌های زیبای دوستانتان، خواسته‌اید آنها را در حافظه شخصی گوشی خود ذخیره کنید.‌ اینستاگرام امکان این کار را به شما نمی‌دهد، پس باید سراغ IFTTT بروید و دستور‌العمل مربوط به ذخیره کردن عکس‌های محبوب را انتخاب کنید.

بی‌صدا شدن خودکار گوشی

بیشتر ما زمانی که به سینما می‌رویم یا به جلسه‌ای وارد می‌شویم، یادمان می‌رود تلفن همراهمان را روی حالت silent قرار دهیم. این امر می‌تواند باعث ناراحتی دیگران بشود، پس این کار را هم به IFTTT بسپارید و با انتخاب مکان‌هایی خاص دستور بی‌صدا شدن گوشی را فعال کنید.

ایمیل شدن عکس‌های جدید

بسیاری مواقع برای ویرایش حرفه‌ای یک عکس که با تلفن همراهتان گرفته‌اید، ترجیح می‌دهید از رایانه شخصی و نرم‌افزارهای حرفه‌ای استفاده کنید. برای این کار به انتقال عکس به رایانه نیاز دارید، پس دستورالعمل ارسال تصاویر جدید به ایمیل را انتخاب کنید ‌تا انتقال بی‌دردسر انجام شود.

خبردار شدن از هوای بارانی

برنامک‌‌ها و سایت‌های هواشناسی زیادی وجود دارند که علاوه بر اخبار هواشناسی روزنامه‌ها و تلویزیون، شما را از اتفاقات جوی روز باخبر می‌کنند، اما بیشتر ما زمان کافی برای بررسی آب‌وهوای روزهای آینده نداریم، به همین دلیل تغییرات آب‌وهوایی غافلگیرمان می‌کند. پس این کار را به IFTTT بسپارید تا با نزدیک شدن اولین باران یا برف شما را باخبر کند.

ذخیره در فضای ابری

امنیت و دسترسی از همه جا به اطلاعات، هدیه‌ای است که سرویس‌های ابری به کاربرانشان داده‌اند تا هرجا و هر زمانی بتوانیم به اطلاعاتمان دسترسی پیدا کنیم، اما درصد بالایی از کاربران تلفن‌های همراه گاهی یادشان می‌رود اطلاعات حیاتی خود را به سرویس‌های ابری انتقال دهند. نگران نباشید IFTTT چنین کارهایی را بخوبی به یاد دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر