jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۵۰۲   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

همان‌طور که پیش‌بینی شده بود، طی روزهای گذشته شاهد بارش‌های خوبی در مناطق غربی و شمالی میهن بودیم. اینک بارش‌ها را بیشتر برای شمال شرق کشور انتظار داریم.

دیروز: در نیمه غربی، شمالی، دامنه‌های البرز، دامنه‌های زاگرس و از دیشب در شمال شرق و شرق شاهد بارش و کاهش دما بودیم.

امروز: گرچه در برخی مناطق مرتفع شمالی، غربی و دامنه‌های زاگرس بارش‌های پراکنده ادامه دارد، اما عمده بارش‌ها را در شمال شرق، سواحل شرقی دریای خزر و دامنه‌های شرقی البرز شاهد خواهیم بود.

آینده‌نگری: از فردا بعدازظهر با ورود سامانه کم‌فشار بارش‌زای جدید از سمت شمال غرب میهن بر تراکم ابرها افزوده می‌شود و بتدریج طی روزهای میانی هفته شاهد گسترده شدن بارش و ناپایداری خواهیم بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر