گروهک تروریستی داعش:

واتیکان را تصرف می کنیم

گروهک تروریستی داعش در شماره جدید نشریه خود تهدید کرد که واتیکان پایتخت مسیحیان کاتولیک جهان را اشغال و ساکنان آن را به اسارت خواهد گرفت.
کد خبر: ۷۲۷۷۳۵
واتیکان را تصرف می کنیم

روی جلد آخرین شماره مجله گروه تروریستی داعش که 'دابق' نام دارد و به زبان های عربی و انگلیسی در اندونزی چاپ می شود، پرچم سیاه داعش دیده می شود که به نشانه عزم این گروهک تروریستی برای حمله و اشغال واتیکان و میدان 'سنت پیتر' رم (پایتخت ایتالیا) به اهتزاز در آمده و روی آن نوشته شده است: حمله صلیبی شکست خورده.

داعش در داخل صفحات این شماره مجله دابق، شهر رم که واتیکان در آن واقع شده است را تهدید به اشغال، شکستن همه صلیب ها و به اسارت بردن زنانش کرده و وعده داده که به این هدف جامعه عمل می پوشاند.

داعش به نقل از یکی از سرکردگانش به نام 'ابومحمد العدنانی' می افزاید: اگر ما نتوانیم رم را اشغال کنیم فرزندان ما نسبت به این کار اقدام خواهند کرد و کودکان این شهر را در بازارها به عنوان برده خواهند فروخت.

دستگاه امنیتی واتیکان ماه گذشته اعلام کرد که به دنبال تهدیدهای داعش، تدابیر امنیتی از جمله اعمال محدودیت پروازها بر فراز شهر واتیکان را تشدید کرده است.

گروهک تروریستی داعش که به اعتقاد بسیاری صاحب نظران توسط کشورهای غربی و همپیمانان عربی آن ها موجودیت یافته است، علاوه بر فعالیت های تروریستی در سوریه، طی ماه های گذشته با حمله به عراق بخش های وسیعی از این کشور را به تصرف خود درآورده و در این مناطق 'خلافت' خودخوانده اعلام کرده است.(ایرنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
طاها
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۲۳ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
خدا كند اول تركیه را تصرف كند ویه حالی به دولت تركیه بدهند.

نیازمندی ها