jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۶۳۱۶   ۱۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مردی که با حضور در یکی از اداره‌های دولتی شهرستان شهریار و جعل عناوین کشوری و لشکری قصد دفاع از برادر کلاهبردارش را داشت دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران دراین باره گفت: چند روز پیش در پی تماس و گزارش یکی از اداره‌های دولتی در شهرستان شهریار مبنی بر این که فردی هنگام رسیدگی به پرونده برادرش در شعبه سوم دادسرا با جوسازی و تهدید مدیر دفتر و سپس رئیس اداره و معرفی خود به عنوان شاغل در نهاد‌های کشوری و لشکری فعالیت تمامی شعب و واحدهای اداری را مختل کرده است، ماموران انتظامی عازم محل شدند.

سرهنگ خدادادی افزود: با حضور ماموران انتظامی و بررسی‌های اولیه مشخص شد وی برادر فردی کلاهبردار و جاعل است که به شیوه‌‌های مختلف از مردم کلاهبرداری می‌کرده و پس از دستگیری، پرونده وی در حال پیگیری و رسیدگی است.

وی خاطرنشان کرد: هنگام انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی با حمله به پلیس قصد فرار داشت که قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و در بررسی سوابق وی مشخص شد دارای دو فقره سابقه کیفری است. با صدور قرار قانونی متهم روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر